Hazırlık Okulu Final Sonuçları

Yaz okuluna devam edecek öğrencilerimiz için dersler 18 Haziran 2012 Pazartesi günü başlayacaktır. Yaz okulunda dersler iPad ya da netbook üzerinden işleneceği için öğrencilerimizin derslere gelirken iPad ya da netbooklarını getirmeleri gerekmektedir.

MODULE C SECTION 1
AHMET RAŞİT YILDIRIM BAŞARILI
AYTEN ÖZTÜRK BAŞARILI
BARAN YURDAKUL BAŞARILI
BETÜL TUNÇ BAŞARILI
CEREN GÖNÜLTAŞ BAŞARILI
DİLARA GÜLHAN UMURCA BAŞARILI
FULYA GÜÇLÜ BAŞARILI
GÜLŞAH HACIMURTAZAOĞLU BAŞARILI
HATİCE RABİA DELİKENLİ BAŞARILI
HİKMET ZEYNEP SARAÇ BAŞARILI
MERVE YULA BAŞARILI
MUSTAFA ONUR SEYREK BAŞARILI
NURİYE BERİL BOZKURT BAŞARILI
SİBEL ARLI BAŞARILI
SİBEL ZARALI BAŞARILI
SÜLEYMAN BUĞRAHAN KAZAK BAŞARILI
YUSUF ÖZTÜRK BAŞARILI
YÜSRA ÇİFTÇİ BAŞARILI

MODULE C SECTION 2
BEHİCE HANDE ŞİŞMAN BAŞARILI
BURCU ELİUZ BAŞARILI
BÜŞRA SELEN BÖRKLÜ BAŞARILI
CEREN KÖKSAL BAŞARILI
CEREN ŞİMŞEK BAŞARILI
ÇAĞRI SARIAYDIN BAŞARILI
ECE TURGUT BAŞARILI
ELİF BOZAR BAŞARILI
GÖKÇE AYDIN BAŞARILI
HAZAL ÇAĞMAN BAŞARILI
MEHMET UÇAR BAŞARILI
MERVE HİLAL DEMİREL BAŞARILI
MERVE TOPACA BAŞARILI
MUHSİN ERGEN BAŞARILI
PELİN AKSOY BAŞARILI
REYHAN SAĞLAM BAŞARILI
ŞEYMANUR UÇUM BAŞARILI
TANSU AÇIKGÖZ BAŞARILI

MODULE C SECTION 3
AHMETCAN GÖÇECEK BAŞARILI
AYŞE ECE ÜNSALAN BAŞARILI
BÜŞRA SEDA İMAMOĞLU BAŞARILI
ÇAĞLA YILDIZ BAŞARILI
DOĞAN GÖRAL BAŞARILI
ESRA NİSA AYDUK BAŞARILI
FATMA NUR BÜYÜKBAYRAK BAŞARILI
FERDAĞ DEMİREL BAŞARILI
GÜLSÜM PEKDEMİR BAŞARILI
HİLAL EROL BAŞARILI
KIVANÇ TAŞ BAŞARILI
MAHMUT HÜDAİ ÖZGÖR BAŞARILI
MUSA BERKAY ALP BAŞARILI
MUSTAFA GÖKÇE BAŞARILI
ÖMER HABİB DOĞAN BAŞARILI
SİBEL BULUT BAŞARILI
SUKAN KARA BAŞARILI
ŞÜKRAN SEVDE SAĞLAM BAŞARILI

MODULE B SECTION 1
ABDULLAH ENES AKBAŞ BAŞARILI
ALİ İHSAN MEMMİ BAŞARILI
ALP OSMAN ŞAHİN BAŞARISIZ
BERK GEZER BAŞARILI
BEYZA ARPACI BAŞARILI
BEYZA FİLİZ BAŞARILI
BEYZA SARIKAYA BAŞARILI
ÇİÇEK BURCU GÜL BAŞARILI
ELİF TURGUT BAŞARILI
EMİNE BEGÜM POLAT BAŞARILI
GÜLDANE KÜÇÜK BAŞARILI
HALENUR EVRENDİLEK BAŞARILI
HASAN TAHSİN CEYLAN BAŞARILI
HATİCE KÜBRA ÇİFTÇİ BAŞARILI
HİLAL BETÜL YAZGAN BAŞARILI
NUR DOĞAN BAŞARILI
ŞEYDANUR YAŞAR BAŞARILI
ŞURA NUR BAŞPINAR BAŞARILI
SENA TEBER BAŞARILI
GÖKTUĞ DAĞBAĞ BAŞARILI

MODULE B SECTION 2
AYŞEGÜL ÖZBİLGE BAŞARILI
BETÜL AÇIKYÜREK BAŞARILI
BETÜL ARKAN BAŞARILI
BETÜL YILMAZ BAŞARISIZ
BEYZA DAĞLI BAŞARISIZ
BURAK BAŞTAN BAŞARILI
ELİF SÖZER BAŞARILI
ERDEM FETTAHOĞLU BAŞARILI
GÖZDE KARAÇOR BAŞARILI
GÜNTÜLÜ ALANUR TATAR BAŞARILI
HATİCE BÜŞRA KÜTÜKCÜ BAŞARILI
HAVVANUR KALDIRIM BAŞARILI
HAYDAR SELÇUK DEMİRAY BAŞARILI
SELİN DEMİREZEN BAŞARILI
SENA DAĞLI BAŞARILI
ŞEYMA ÇARDAKCI BAŞARILI
TUĞBA DUYGU ÖZMET BAŞARILI
TUNAHAN NAYİR BAŞARISIZ
ZEYNEP YILMAZ BAŞARILI
ELİF BÜŞRA YAVAŞ BAŞARILI

MODULE A SECTION 1
ALİYE NİSA ÖKKE BAŞARILI
CEREN KALINBACAKOĞLU BAŞARILI
ÇAĞLA BAŞAK BAŞARILI
ELİFNUR ÖZDEMİR BAŞARILI
EREN KÜBRA AYDIN BAŞARILI
FEYZA BERSU YERÖZ BAŞARILI
FUNDA DUMAN BAŞARILI
FURKAN ÜNAL BAŞARILI
GÖKSU BİÇER BAŞARILI
GÜLŞEN SÖNMEZ BAŞARILI
İREM İŞLEK BAŞARILI
KADİR ÇOLAKOĞLU BAŞARILI
KÜBRA ÇINGAR BAŞARILI
MELİKE SULTAN DEMİRHAN BAŞARILI
MUSTAFA KIRANATLI BAŞARILI
NİMET TUNCEL BAŞARILI
RABİA SULTAN AYDEM BAŞARILI
SÜEDA BAYIR BAŞARILI
ZEHRA KAYA BAŞARILI

MODULE A SECTION 2
AHMET FEHMİ ŞİRİN BAŞARILI
AHMET FURGAN ÜNSAL BAŞARISIZ
BURCU ANASIZ BAŞARILI
BURCU ASLANTAŞ BAŞARILI
BÜŞRA TEKİN BAŞARILI
FIRAT KUTAY AYDINOĞLU BAŞARILI
GAMZE İÇPINAR BAŞARILI
GÜLREYHAN SONUÇ BAŞARILI
HÜMEYRA TAHTALI BAŞARILI
LEYLA FAZLIOĞLU BAŞARILI
MEHMET ORAL YILMAZ BAŞARILI
OĞUZHAN GÜNDOĞDU BAŞARILI
ÖZGE ÇOLAK BAŞARILI
SEDA KURU BAŞARILI
SÜMEYYE YAYLA BAŞARILI
TUĞBA İŞLEK BAŞARILI
UFUK AVCI BAŞARILI

MODULE A SECTION 3
ABDULKADİR İNAN BAŞARILI
ALİ KÖRK BAŞARISIZ
BÜŞRA KALLİ BAŞARILI
DUYGU YILMAZ BAŞARILI
EMRE GÜNEŞ BAŞARILI
FİDAN YILMAZ BAŞARISIZ
FUAT ATA AKÜZÜM BAŞARILI
GİZEM SENA TAŞDÖŞEYENLER BAŞARILI
GÜLŞAH ÇARDAK BAŞARILI
HATİCE OLGAN BAŞARILI
MERVE KARADAĞ BAŞARILI
MUSTAFA BOZKURT BAŞARISIZ
MUSTAFA MELİH KARADAĞ BAŞARILI
NAZİFE ALTINEL BAŞARILI
ÖZLEM AZİZOĞLU BAŞARILI
SEMA KORKMAZ BAŞARILI
SİNEM LAÇİN BAŞARILI
VASIF ALİ CANTÜRK BAŞARILI

MODULE A SECTION 4
BÜŞRA YÜCE BAŞARILI
CANSU KİBAR BAŞARILI
DİLARA ÇOHADAR BAŞARILI
EMİNE ŞEYDA TELOĞLU BAŞARILI
ENES DİK BAŞARISIZ
EYÜP NEYİŞ BAŞARILI
GAMZE AYDIN BAŞARILI
GİZEM ASAR BAŞARISIZ
HÜSEYİN İKBAL AKDEMİR BAŞARILI
MEHMET TİRYAKİOĞLU BAŞARILI
MELDA ÇALIK BAŞARILI
MERVE ÇAPAR BAŞARILI
MERVE ÇEKİÇ BAŞARILI
PINAR KAKI BAŞARILI
RABİA AKIN BAŞARILI
RÜYA ÇAPAN BAŞARILI
SÜMEYYA ŞEYMA SAKA BAŞARISIZ
ŞEYMA ESLEM VESKE BAŞARILI

MODULE A SECTION 5
AYŞE BETÜL CEYHAN BAŞARILI
BİLAL SAYGIN BAŞARILI
EMRAH BÖREKÇİ BAŞARILI
ENES BOYDAK BAŞARISIZ
ERDEM BEKTAŞ BAŞARILI
ESRA TİFTİK BAŞARILI
FATMA DEMİR BAŞARILI
FATMA NUR ÇALIŞKAN BAŞARISIZ
FERDANUR DENİZ BAŞARILI
HİKMET UÇGUN BAŞARILI
İSHAK BİLAL KAYA BAŞARISIZ
KÜBRA ELİF MERT BAŞARILI
MERYEM ESMA DÜZ BAŞARILI
MUHAMMET BURAK YAVUZ BAŞARILI
NARİN ÖZTÜRK BAŞARISIZ
OSMAN SİNAN ÖZSEZEN BAŞARILI
SAİT BİLAL AKPINAR BAŞARILI
YELİZ ÖZLEM IRMAK BAŞARILI

MODULE A SECTION 6
ADİLE KAYA BAŞARISIZ
ALPER REŞİT GÜNDÜZ BAŞARILI
ARZUCAN EZGİ ERTÜRK BAŞARILI
AYŞE MÜBERRA ALUÇ BAŞARISIZ
AYŞEGÜL DIRAK BAŞARILI
BETÜL ATALAY BAŞARILI
BETÜL SENA BAŞ BAŞARILI
BÜŞRA KEŞKÜŞ BAŞARILI
CANSU IŞIKLI BAŞARISIZ
ECMEL YAZICI BAŞARILI
EDA NUR KARAASLAN BAŞARISIZ
ELİF MAZI BAŞARILI
FAYIKA NUR ŞANAL BAŞARILI
GÖKHAN SAVAŞÇI BAŞARILI
KÜBRA KENAN BAŞARILI
MEHMET İHSAN ATEŞ BAŞARILI
MELEK GÜNDOĞDU BAŞARILI
NEVAL EROL BAŞARILI
ÖZLEM KAYMAK BAŞARISIZ
ZEYNEP SENA KAPLAN BAŞARILI

MODULE A SECTION 7
BETÜL MERİÇ BAŞARISIZ
BÜŞRA AKA BAŞARISIZ
DERYA ERYİĞİT BAŞARISIZ
DUYGU TURGUT BAŞARISIZ
ELİF TOPDAĞ BAŞARISIZ
FATMANUR GÜLÇİN GÖKDAĞ BAŞARILI
GAMZE GÜMÜŞ BAŞARISIZ
HALİL AKDAĞ BAŞARISIZ
HATİCE KALA BAŞARISIZ
HİKMET YOLDAŞ BAŞARISIZ
MAHMOUD BARADIYYAH BAŞARISIZ
MAHMUT TURABİ FINDIKCI BAŞARISIZ
MERVE KÖRÜKMEZ BAŞARISIZ
SADETTİN AKÇA BAŞARISIZ
SENA ŞÜKRAN YILMAZ BAŞARISIZ
SEVİL ÖZDEMİR BAŞARISIZ
THABET A.H.DEEK BAŞARISIZ
TUĞBA SEYİZ BAŞARISIZ
VEYSEL İBRAHİM EZEN BAŞARISIZ